התארחנו אצל Bungie ב-Gamescom 2017 וראינו פרזנטציה מאחורי דלתות סגורות של Destiny 2. בחלק הראשון של הפרזנטציה ראינו את טריילר ההשקה, בו קיבלנו מושג לרקע העלילתי למשחק החדש.

העלילה של Destiny 2 מתרחשת כשנה אחרי עלילות המשחק הראשון, כאשר הקאבאל, בהנהגת Dominus Ghaul, כובשים את העיר האחרונה, ומאלצים את השומרים להתפזר. כעת השומרים מנסים להתאגד מחדש על מנת להחזיר לעצמם את המגדל ואת הכוחות שלהם בחזרה.

המשחק החדש יקבל דגש מאוד רציני על סיפור בשחקן יחיד (או בקו-אופ), וזה יתבטא בסרטונים סינמטיים ועלילה אפית במיוחד. כעת שהשומרים איבדו הכל, הם צריכים להתמודד עם להיות כלום, והם נעזרים אחד בשני על מנת להתמודד עם זה. במהלך הסיפור דמויות ישנות כמו קייד וזוואלה יקבלו דגש ונלמד עליהם הרבה מעבר למה שיצא לנו להכיר במשחק הראשון. המשחק יהיה מלא בעשרות משימות לאורך 7 כוכבים שונים.

מעבר לעלילה, המשחק דוחף למשחק בצוות, דרך משימות צד שמיועדות לקבוצות שחקנים. המשחק יאפשר משימות בצוותים,ומשחקי PVP שונים, בהם תתמודדו מול צוותים יריבים בקבוצות של 4 נגד 4.

בנוסף לטריילר ההשקה, ראינו טריילרים המציגים דמויות חדשות: הוצג בפנינו דומינוס גהאול, שהוא שליט אימתני ומתנשא, שהגיע מכלום לעוצמה שלו, ועכשיו כשהשומרים גם הם כלום, הוא צוחק על חוסר האונים שלהם; Hawthorne אינה שומרת, אבל היא טייסת וסנייפרית מיומנת, והיכולות שלה ברמה של שומר, גם מבלי להיות אחת כזו או להיות מבורכת בכוחות של ה-Light.

בנוסף הוצג בפנינו איזור חדש בשם European Dead Zone, שככל הנראה יהיה אחד מהאיזורים הראשונים שבהם ניתן יהיה להסתובב במשחק. ה-EDZ הוא הריסות של ערים אירופאיות שבהן הטבע חוזר לעיר ולכן העיר מלאה בעצים ובצמחים מטפסים. בנוסף ב-EDZ יש חתיכת קריסטל שקשורה ל-Traveler וכל זה מהווה מרכיב חשוב במשחק.

בנוסף ל-EDZ נזכה לטוס ל-Io, אחד מהירחים של צדק. האיזור יהיה מלא באבני גפרית, וזה מקום מאוד מיוחד משום שזה המקום האחרון שבו ה-Traveler נחת בו לפני שהוא הגיע לכדור הארץ. מקום נוסף שעליו דובר הוא Nessus, פלנטואיד קטן מלא קניונים, שעובר הארצה (Terraforming) על ידי ה-Vex. המקום האחרון שהוזכר הוא Titan. טיטאן הוא ירח של שבתאי, שמכוסה על ידי אוקינוס מתאן, עם מבנים עתיקים של בני אדם ששוקעים לאט לאט לאוקינוס המתאן.

כל היעדים שבהם ניתן לבקר במשחק בנויים באופן פתוח ככה שהשחקן אינו מחוייב ללכת לפי הסיפור, אלא יכול לחקור ולמצוא אוצרות וכוחות נוספים ולהשתתף באוונטים. בנוסף, יהיו אבני דרך, שהן יהיו סיכום של הדברים הכי חשובים ומעניינים שאפשר לעשות בכל רגע נתון. אחד מאבני הדרך האלה הוא ה-Flashpoint, אשר מתחלף כל שבוע. בפלאשפוינט, אחד היעדים יעלה ברמת הקושי, והשתתפות באתגרים אשר יוצגו שם תזכה את השחקן בפרסים הנחשבים ביותר שאפשר לקבל במשחק.

המשחק Destiny 2 יצא ב-6.9.2017 ל-PlayStation 4 ו-Xbox One, וב-24.10.2017 ל-PC. בנוסף, ב-29.8.2017 תתחיל הבטא הפתוחה ל-PC של המשחק. המשחק נראה מרהיב, ואף זכה במשחק האקשן האהוב עלינו בתערוכה.