חברת מייקרוסופט סוף סוף "נמצאת בעמדה" לחלוק את מועד ההשקה של קונסולת הדור הבא שלה – Xbox One.

הקונסולה החדשה תגיע ל-13 שווקים שונים ברחבי העולם ב-22 לנובמבר, 2013, כששווקים נוספים יצטרפו אליהם מאוחר יותר בשנת 2014. 13 השווקים ברי המזל שיזכו להנות מ-Xbox One לפני שאר העולם הם: אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, אירלנד, ארצות הברית, ברזיל, בריטניה, גרמניה, מקסיקו, ניו זילנד, ספרד, צרפת וקנדה.

כמו כן, החברה הודיעה כי ה-Xbox החדשה תכלול מעבד משופר, שחוזק מ-1.6GHz ל-1.75GHZ – עלייה של 10% בביצועי מעבד. שיפור זה מגיע בנוסף לגידול של 6% בכוחו שלה ה-GPU.

"אנחנו שבעי רצון מההתעניינות העצומה ב-Xbox One חובבי משחקים מכל העולם", כותב יוסוף מהדי (Yusuf Mehdi), סגן נשיא לשיווק. "מכרנו את כל האספקה ​​שלנו במכירה מוקדמת בארה"ב מהר יותר מאשר בכל זמן אחר בהיסטוריה שלנו ואנחנו בדרך להשקה הגדולה ביותר של Xbox אי פעם. אנו מצפים לחגוג עם מיליוני גיימרים בתקופת החגים הקרובה. "

גיימרים היו בסביבה בשנת 2005 עשויים לזכור למה ה-22 בנובמבר הוא תאריך כזה חשוב למיקרוסופט. זה בדיוק אותו התאריך בו הושקה קונסולת ה-Xbox 360 לפני כמעט שמונה שנים.

Xbox One מושקת שבוע לאחר שה-PlayStation 4 מגיעה לארה"ב, ושבוע לפני שהקונסולה של סוני משוחררת באירופה ובאמריקה הלטינית. נובמבר הוא הולך להיות חודש רציני.