העולם של Star Wars ראה מספר רב של משחקים לאורך השנים. חלק לא מבוקר מהם בוטל ולא ראה את אור היום, אבל למזלנו, Star Wars: Jedi Fallen Order צפוי לצאת מאוחר יותר השנה, ולהחשף לראשונה ביום שבת הקרוב לכבוד יום חגיגות Star Wars.

Star Wars: Jedi Fallen Order הוכרז בשנה שעברה במהלך פרזנטציה של EA אשר התקיימה במהלך תערוכת E3. ההכרזה לא לוותה בטריילר או פרטים מעמיקים, אבל כן ידוע לנו כבר שהמשחק עוקב אחרי פאדוואן (Padawan) אשר שרד את Order 66. למי מכם שלא זוכר, Order 66 היתה הפקודה לחיסולם המוחלט של הג'דיי, וכמעט והכחידה אותם בסוף מלחמת המשובטים.

המשחק מפותח על ידי Respawn Entertainment, אשר אחראים על משחקי Titanfall ועל הלהיט החדש של השנה, Apex Legends, ולכן הציפיות שלנו גבוהות.

הטיז למשחק החדש פורסם לראשונה בדף הטוויטר של EA Star Wars, יחד עם הכיתוב Don't Stand Out. זה מסתדר עם עלילת המשחק, והפאדוואן שלנו אשר חייב לשמור על פרופיל נמוך. בטיז מופיעה חרב אור פגועה, שנראה שהיתה במקור חרב דו צדדית שנחצתה לשניים. כמו כן, רואים בטיז מעגלי רונות, אבל לא נראה שהם מסמלים משהו מיוחד.

אירוע החשיפה של המשחק החדש, Star Wars: Jedi Fallen Order, יתקיים ביום שבת ב-21:30, וישודר בערוץ הטוויץ' של EA Star Wars. לצד החשיפה של המשחק, צפוי להחשף הסרט האחרון בטרילוגיה, Star Wars Episode IX.