ב-9 לנובמבר Frozenbyte ביחד עם GameTrust הכריזו שסדרת המשחקים Trine 1-3 מגיעה ל-Nintendo Switch, כאשר את Trine Enchanted Edition (המשחק הראשון בסדרה) ניתן לקנות כבר מיום ההכרזה בחנות ה-eShop של Nintendo. כל ההתאמות לגרסת ה-Switch בוצעו על ידי BlitWorks מברצלונה הרחוקה.

למי מכם שלא מכיר, Trine הוא משחק פלטפורמה ואקשן המשוחק בדו-ממד ממבט מהצד. בעולם הפנטזיה הזה, תשחקו בתור שלוש דמויות שילוו אתכם במהלך כל המשחק, שניתן להחליף ביניהם בעת הצורך. כל אחת מהדמויות הגיעה לטירה בדרך אחרת ומסיבה שונה, אך תחת הכישוף של האבן Trine, נשמות שלושת הדמויות נכלאו יחדיו ונחפה עליהם לשתף פעולה על מנת להביס את אויביהם ולהתגבר על המכשולים בדרך ולהביא איזון לממלכה.

הצוות המנצח מורכב מזויה (Zoya) הגנבת שמתמחה גם בחץ וקשת, באמצעותה תגיעו למפלצות שנמצאות רחוק מידי, או שתנצלו את וו הטיפוס שלה כדי לעבור מכשולים. אבל אם נדחקתם לפינה עדיף לכם להשתמש בפונטיוס (Pontius) האביר החביב שמהווה את הכח של החבורה, הוא אומנם איטי אבל מסוגל להרים מכשולים ולשלוח אותם אל עבר היריב. כמו כן המגן שלו יכול לחסום כמעט כל דבר שישלחו לעברו. לבסוף כמובן שאם אתם צריכים קצת מגע של קסם תשחקו בתור אמדאוס (Amadeus), המכשף הכושל. הוא אומנם אף פעם לא סיים את האקדמיה לקוסמים, אבל בכל זאת יש לו כמה טריקים בשרוול שעוזרים לחבורה להתגבר על מכשולים רבים באמצעות היכולת שלו ליצור פריטים כמו קופסאות וקרשים ולגרום להם לרחף במרחב.

trine

במשחק 15 שלבים מדהימים ביופיים בזכות עיצוב ייחודי שבאמת נותן תחושה של סיפור מהאגדות, השלבים כוללים מכשולים, מלכודות, מפלצות ו-פאזלים מבוססי פיזיקה. את המשחק תוכלו לשחק לבד או עם חברים ברשת מקומית, או אינטרנט עד שלושה שחקנים (כל אחד דמות אחת). בשונה מחווית השחקן היחיד בו אתם מוגבלים לדמות אחת בכל פעם, עם חברים תוכלו לשחק עם שלושת הדמויות בו זמנית ונצל את היכולות השונות בו זמנית.

בעוד שהמשחק הראשון בסדרה זמין כבר עכשיו לקניה בחנות הדיגיטלית של Nintendo, שני משחקי ההמשך Trine 2: Complete Story ו-Trine 3: The Artifacts of Power, בהם הגיבורים ממשיכים בהרפתקתם המשותפת יגיעו ל-Switch בקרוב, כאשר ההכרזות על תאריכים מדויקים תגיע בתקופה הקרובה.

trineTrine