כבר הרבה זמן שהיו שמועות בנושא עדכון טוטאלי לאחת הדמויות הותיקות ביותר בליג, Nunu.

נונו הוא אחד מהגיבורים שבעקבות עדכונים ושינויים ש-Riot עשו במשחק, הפך ללא רלוונטי. העדכון החדש משנה את נונו גם מבחינת משחקיות וגם מבחינת מראה ואולי עכשיו הוא יהפוך ליותר רלוונטי.

אם אתם לא סגורים מי זה, נונו הוא ילד קטן שפגש איש שלג בודד וקסום, והחליט לאמץ אותו כחבר. מאז הם הולכים ביחד לכל מקום, יוצאים להרפתקאות שונות ומשונות וחולמים להיות גיבורים. את נונו ואת איש השלג האהוב ראינו בפעם הראשונה כבר בגרסת האלפא של ליג, אי שם בתחילת 2009, עם עוד 39 גיבורים נוספים שרובם עודכנו מאז.

חברת Riot כבר הרבה זמן דואגת לעדכן ולשפר דמויות ישנות וכן להמציא את עצמם שוב ושוב בצורת דמויות חדשות ומאתגרות. באופן הזה נוצר מצב בו המון דמויות ותיקות הופכות ללא רלוונטיות. נונו היה אחד מהדמויות הללו. בעוד שהעלילה שלו עודכנה 4 פעמים בעבר, הפעולות הבסיסיות שלו נשארו זהות לחלוטין ומאוד מיושנות. עכשיו סוף סוף נונו יקבל את העדכון המיוחד ואת המקום הראוי לו, לא רק עדכון גרפי אלא עדכון טוטלי של מראה ושל משחקיות.

בנוסף לבשורה המעולה על איש השלג, קיבלנו השבוע מוד ניסיוני חדש בשם Nexus Blitz. במוד החדש יש מפה שלא ראינו עד עכשיו, בה יש 2 ליינים וג'ונגל רחב, וכן מבנה עצמים חדשני. המוד מיועד ל-5 אנשים בכל קבוצה – 3 אנשים בליין ו-2 אנשים בג'ונגל לכל צד. בגלל שהמפה קטנה יחסית ל-Summoners Rift,  יש הרבה יותר קרבות והמשחקים קצרים יותר.

בנוסף, Riot שמו אירועים קטנים, כמו נק' לתפיסה, מלחמת כדורי שלג, דחיפת עגלה משותפת ועוד, שיצרו מלחמות בין הצדדים והמנצחים יקבלו כל מיני באפים שיעזרו להם לקבל יתרון על הצד השני כמו למשל הברכה של סורקה, שמאפשרת ריפוי מהיר של הדמויות למשך כמה דקות או הברכה של בליזקראנק שגורמת למיניונים למשוך אויבים כמו הדמות עצמה.

ניתן גם לקבל באפים מאוד יעילים כמו guardian angel על כולם – שזה אומר שלכולם יש אופציה לחזור לחיים אחרי המוות מבלי לקנות את החפץ. רשימת הבאפים ארוכה ומגוונת וממש גורמת לך כשחקן להלחם על האירועים השונים במפה. אבל הבאף הכי מעניין הוא כנראה כאשר שחקן משיג 3 הריגות רצופות. במקרה זה הוא מקבל באף משמעותי – מבחינה ויזואלית הוא גדל בגודלו ובוער באש, ככה שהוא מאוד קל לזיהוי, ומבחינת המשחק הוא גורם ליותר נזק כלפי האויבים ומקבל יותר נזק כלפי עצמו. באופן הזה, ככל שאתה הורג יותר מבלי למות, גדל הסיכוי שלך למות וכך גם הכסף שירוויחו עלייך. בקיצור כאוס.

League of Legends Nexus Blitz

נראה כי ריוט לא מפסיקים להפתיע בדברים חדשים ובאמת מקשיבים לקהל השחקנים.

המוד מאוד כיפי, מאתגר ודורש התנהלות קצת שונה מהמפה הבסיסית. בנוסף, אחד מהיוצרים של המשחק, New001, פרסם סרטון בו דיבר גם על המוד הניסיוני ואמר כי הוא נוצר במטרה להצטרף כמפה קבועה ולא כמוד זמני המופיע כל כמה חודשים. מה שאומר שחייבים להתחיל להתאמן כבר מעכשיו!

מקווה שגם אתם מתרגשים כמוני. הגיע הזמן ללכת ולחקור את מפת ה-Nexus Blitz, וכמו תמיד, נתראה בריפט!