אומנות פיקסלים במשחקים היא טעם נרכש, אבל ברגע שתפתחו את הטעם הזה, מיד תשאבו לכל דבר שמלא בסגנון אומנות הפיקסלים הזאת. Death's Gambit הוא ללא ספק משחק כזה.

Death's Gambit הוכרז לפני מספר שנים. זהו משחק אקשן תפקידים בסגנון Souls-Vania, אשר פותח על ידי מפתחת משחקי האינדי White Rabbit, ומפורסם על ידי Adult Swim Games.

אם עקבתם אחריו מאז שהוכרז, כל הכבוד לכם; אבל אם במקרה פספסתם את המשחק עד כה, אז אלו הן הסיבות לשים אותו על הכוונת שלכם.

תחילה, בואו נסתכל על הטריילר החדש ושופע הפיקסלים של Death's Gambit:

אז מה ראינו כאן? רובים, דרקונים, מפלצות, שדים וכל מה שניתן לאהוב במשחק- וזה נראה מדהים.

בטריילר האחרון ניתן לראות כי מובטחת חוויה לא-לינארית, ועלילה ראשית מורכבת.

אנחנו נכנסים לנעליו של חייל שנפל בקרב והוחזר לחיים על ידי המוות עצמו כדי לשמש בתור סוכנו. המוות שולח אותנו למשימות רבות ומגוונות, אשר יובילו אותנו כנראה לבסוף לקרב האדיר אל מול המוות במטרה לקבל את חירותנו בחזרה.

המשחק שואב המון השראה ממשחקים כמו Dark Souls ו- Castlevania, אז ניתן לצפות לעוד הרבה בהמשך. כמו כן ניתן לראות בטריילר כי תהיה התפתחות דמות מעמיקה הבאה לידי ביטוי בקלאסים שונים, עץ כשרונות, יכולות מיוחדות המגיעות עם הנשקים ו-new game+ המעודד לשחק במשחק מספר פעמים.

נראה גם כי מצפים לנו הרבה קרבות בוסים יחודיים, אבל עדיין לא ברור לי למה או איך אנחנו מגיעים להלחם בקוסם חלל בין מימדי ובצייד ראשים עם רובה צלפים. אבל אני מניח שנגלה עוד לאחר שיחרור המשחק.

אומנם לא יצא לי להתנסות רבות עם משחקי Dark Souls, אבל אני מניח שחיבתי הרבה לז'אנר ה-מטרואידווניה, תעזור לי להשאב אל המשחק הזה כאשר הוא סוף כל סוף ישוחרר. והאם ציינתי כבר כמה אומנות הפיקסלים במשחק נראית מדהים?

Death's Gambit הולך לדהור אל ה-PC וה-PlayStation 4 ב-14 באוגוסט, מה שאומר שאנחנו במרחק של פחות מחודש עד לשחרורו.

עד אז, תוכלו להנות מאומנות הפיקסלים ששיבחתי כה רבות בצילומי המשחק האלו מטה.

Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit Death's Gambit