Anthem הוא אחד המשחקים שאני הכי מצפה לקראתם. אז נכון, חברת EA כבר עשתה דברים מעולם ש… לא כל כך היינו מרוצים מהם, אבל בסופו של דבר, אנחנו כאן כדי לשחק את כל המשחקים, והציפיה הכי גדולה היא מהמשחקים הגדולים והמושקעים, וכרגע, אין סיבה לחשוב אחרת על Anthem.

כחלק מאירוע E3 של החברה, EA שידרה בפנינו טריילר סינמטי חדש של המשחק Anthem, וחשפה מלא מלא פרטים עסיסיים על המשחק, ובניהם, תאריך היציאה, אשר נקבע ל-22 לפברואר, 2019.

בטריילר אנחנו רואים לראשונה קטעים מהסיפור, אשר מספר על המאחז האחרון של בני האדם, בעולם פוסט אפוקליפטי שהאלים עזבו אותו, הנשלט בידי ברברים בשם Scars ומפלצות ענקיות, וחווה סופות קשות. בעולם זה הכלים של האלים שנשארו מאחור, נמצאים במאבק מתמיד עם כוח החיים אשר נקרא "The Anthem of Creation".

כאשר איום ממשי חדש מאיים על בני האדם, הם שולחים קבוצת לוחמים מצויידים בחליפות שריון בשם Javelins כדי להציל, בתקווה, את גורל המאחז שלהם.

הפאנל המשיך עם מקטע שאלות ותשובות עם שלושה מהמפתחים הבכירים של המשחק, קייסי האדסון (מנהל המשחק), מארק דארה (המפיק הראשי), וקאת'לין רוטסארט (הכותבת הראשית). במקטע זה המפתחים דיברו על החזון שלהם ליצור משחק עם עולם שישתנה בכל פעם שתחזרו אליו, לצד היכולת להצטרף לחברים שלכם ולשחק יחד איתם. לדבריהם, המשחק צפוי לתת את האיזון האידיאלי בין סיפור לשחקן יחיד, לצד עולם משותף ומשחקיות המיועדת למספר שחקנים.

בהמשך הפאנל קיבלנו הסבר על ארבעת הסוגים השונים של ה-Javelins, חליפות השריון שנשתמש בהן במשחק, אשר לכל אחת יהיו יכולות שונות. ראשית יש את ה-Ranger, שהוא מאוזן ובנוי לקרבות מכל הסוגים. ה-Colossus, שהוא מאסיבי ומשוריין, ובנוי לקרב מקרוב ושימוש בנשקים כבדים. Interceptor, שהוא שריון מאוד מהיר אך פחות ממוגן. לבסוף יש את ה-Storm, שהוא שריון עם יכולות חשמליות ומהווה את מקצוע ה"מכשף" של המשחק. המפתחים הדגישו שאתם משחקים את הבנאדם שבתוך השריון, ולכן יש דינאמיות בבחירת החליפות השונות, ואתם לא באמת מקובעים לסוג אחד שלהן.

בנוסף, תוכלו לעצב את ה-Javelin שלכם, גם מבחינה פונקציונלית באמצעות נשקים ושדרוגים, אבל גם מבחינת צביעות שונות ומגוונות, מה שיאפשר לביטוי עצמי במשחק.

לשמחתנו הרבה, המשחק אינו צפוי להכיל לוטבוקסים, אך כן יכיל מיקרו תשלומים לצרכים קוסמטיים. המפתחים הדגישו שלא תהיה לכם את היכולת "לשלם עבור כוח" במשחק. דבר זה מעט מתנגש עם הבונוסים של גרסאת הדלוקס של המשחק, אבל נדבר על זה עוד מעט. בנוסף צויין שהמשחק בנוי להיות חוויה שלמה ומלאה לכל מי שמשחק בו, ושצוות המשחק מתכנן להמשיך ולהרחיב אותו, בהתאם לאופנת ה-Game as a Service.

בהמשך הפאנל צויין שהמשחקיות ברשת היא אופציונלית בלבד, ואם תרצו לחוות את המשחק בשחקן יחיד, אתם תוכלו לעשות את זה. עם זאת, בשחקן יחיד המשחקיות אמורה להיות קצת יותר מאתגרת.

לאחר פאנל השאלות והתשובות, זכינו לראות דמו משחקיות של משימה שלמה, אשר היה ערוך ככה שיכולנו לראות משחקיות מכל אחד מארבעת השחקנים. בדמו המשחקיות אנחנו רואים את ארבעת השחקנים תוקפים מאחז של ה-Scars. הגרפיקה כמובן יוצאת מן הכלל ומראה קצת אינטראקציה עם הסביבה, שמנוע Frostbite 3 מאוד טוב בלהציג.

המשחקיות עצמה נראית מאוד כמו במשחקים כגון Borderlands או Destiny, והמפה הנרחבת שהשחקנים זוכים לטייל בה נראית כמו מקום שיהיה כיף לחקור. בהמשך הדמו הצוות צולל במים וחוקר מערה, עובר לעוד מקטע של לחימה, ובסופו של דבר נתקל בחיזר ענקי שכנראה יהווה בוס.

היום גם קיבלנו מבט ראשון לבונוסי ה-pre order ולגרסאת הדלוקס, Legion of Dawn. הגרסא הרגילה תתן לכם סט שריון אגדי, כניסה מוקדמת לדמואים לפני היציאה, ודגל ייחודי, וגרסאת הדלוקס תתן לכם ארבעה סטים של שריונות אגדיים במקום אחד, שדרוג לנשק, ופס קול, בנוסף לבונוסים של הגרסא הרגילה.

סך הכל נראה שהבונוסים מגניבים, אבל עוד לא ברור איך כל זה מתיישב עם הרעיון שאי אפשר "לשלם עבור כוח".

המשחק Anthem עתיד לצאת ב-22 לפברואר, 2019, ל-PlayStation 4, Xbox One ו-PC.