E3, תערוכת הגיימינג הגדולה בעולם אשר מגיעה עלינו לטובה בעוד כשלושה חודשים צפוייה להכיל כמו תמיד שלל הכרזות מעולם הגיימינג, PC והקונסולות. אפילו iOS ואנדרואיד לעזאזל!
עיניי גיימרים רבים נשואות כלפי ההכרזות ואלפים רבים אף צופים בכנסים בשידור חי על מנת להיות הראשונים שיודעים מה צופן לנו עתיד התעשייה.
בשנה שעברה ובאופן מפתיע חזינו באחת ההדלפות הגדולות של אירוע חשיפת הנינטנדו Switch (אשר התקיים בינואר). כמעט כל אותן ההכרזות הופיעו ברשת כמה ימים לפני תחילת האירוע, לצער חברת נינטנדו. ההדלפות התבררו כמדויקות וחברת נינטנדו נותרה מובכת ובלי הרבה הפתעות מתחת לשרוולה.

משתמש המתחזה לאותו מדליף ידוע לשמצה בשם Ghost UH9bl/x392 הטוען כי הוא מקור פנימי בנינטנדו כמעט והרס (תלוי כמה אתם אוהבים ספויילרים) את ההפתעה לכולם, שוב.
המתחזה התגלה ככזה לאחר דיון קצר באתר Reddit שבו הוצג כי שמות המדליפים אינו זהה לחלוטין וסימן הקריאה חסר בסוף בשמו של המדליף האחרון.

"שלום חברים ! היום אני עובד על הקמת E3 2018 בלוס אנג'לס וכבר קבלתי הוראות עבור הקמת הדוכנים לקונסולות ולמשחקים לשנה זו, אני לא מכיר את שמות המשחקים במדויק אך אני יכול להגיד לכם שלא יהיו משחקי נינטנדו 3DS חדשים השנה, אלא רק משחקי Switch. הנה מה שכן יהיה לנו(בינתיים רק הפקות מקור של נינטנדו עצמם):"

אז האם יש אמת בהדלפות או שמדובר בהמצאה תלושה?

לא נוכל לדעת באמת עד יום האירוע, אך כן נוכל לנתח את ה"הדלפות" לפרטים מעניינים:

מהדורה מחודשת של Skyward Sword ב-HD:

לא מזמן חזינו באחד המשחקים הטובים בהיסטוריה (ע"פ ממוצע ציונים) יוצא אל השוק לקונסולה חדשה שבאותו זמן עוד לא הספיקה להוכיח עצמה.
היום אנחנו כבר מבינים שמשחקים מוכרים קונסולות. ובמיוחד משחקי זלדה. לכן לאור אותו ההייפ שנינטנדו כמובן תרצה לנצל עד תום, אפשר יהיה לצפות למשחק זלדה "חדש" אפילו אם מדובר בשחזור המשחק ב-HD ל-Switch. וזאת במיוחד לאור העובדה כי נינטנדו כבר עשתה זאת בהצלחה עם הכותר הקודם-קודם שלהם בסדרה, The Wind Waker HD.

משחק Luigi's Mansion חדש:

מדובר באחד המשחקים בעלי הקסם הכי יוצא דופן של נינטנדו. השחקן מגלם את לואיג'י היוצא למסע באחוזה רדופת רוחות כדי להציל את אחיו החטוף, מריו. בדרך לואיג'י פוגש אינספור רוחות רפאים שונות ומשונות כשהמטרה שלו היא לשאוב אותן אל תוך מכונה המזכירה מאוד שואב אבק. ובואו לא נשכח את הפסקול המעולה.

המשחק זכה לשבחים רבים בצאתו לקונסולת ה-Gamecube אשר לא זכתה לבסיס משתמשים רחב ביחס למתחרתה הענקית: סוני פלייסטיישן 2.
נינטנדו יכולה להחזיר כבוד אבוד לסדרה שמאז ועד היום אותו הקסם המיוחד שאפיין אותה נשמר בצורה נפלאה, והמשחקיות שלה נותרה מקורית ומעניינת כמו שהיתה גם לפני 16 שנים (גם אני לא האמנתי). אהדת המעריצים לא נשכחה כלל, כך שאפילו נינטנדו עצמה בפעולת Fan Service נדירה שחררה לקונסולת ה-3DS את משחק ההמשך: Luigi's Mansion: Dark Room.

לאור סדרת החייאות המשחקים הנושנים שאנו עדים להן בעולם הגיימינג, משחק חדש לחלוטין בסדרה נוסטלגית כמו זו לא נראה כמו רעיון מפחיד (נסו אתם לשחק בזה בגיל 8 בסדר?).

:עם כלל ההרחבות Super Smash Bros.

איך ייתכן שסדרת משחקי המכות, מהמצליחות בהיסטוריית החברה, עדיין לא הגיע לקונסולה הכי מצליחה שלה? ייתכן מאוד שנינטנדו שוקדים על תיקון המצב המוזר עם גירסה מלאה של הכותר האחרון בסדרה ל-Switch.

גם נינטנדו הסכימה שלא הגיוני שלא יהיה משחק Mario Kart לקונסולת ה-Switch שלה ושחררה גריסה מלאה של הכותר האחרון בסדרה לקונסולה החדשה, וייתכן מאוד שכך גם נוכל לצפות כאן.

רשימת ההדלפות המלאה:

 • Metroid Prime 4
 • פוקימון – בשתי גירסאות עבור הדור השמיני
 • Bayonetta 3
 • Pikmin 4
 • מהדורה מחודשת של Skyward Sword ב-HD
 • Super Mario Maker 2 – משחק ההמשך למקור המצליח.
 • מהדורת "אולטימטיבית" של Super Smash Bros ל-3DS ול-Wii U. רק הפעם לסוויץ' עם כל ה-DLC.
 • Luigi’s Mansion 3 – חגיגות 35 שנים לדמות האהובה על כולם, לואיג'י.
 • Wario Ware – הפתעה! משחק חדש בסדרה המשונה שתציג כבעבר את הטכנולוגיות החדשות של הקונסולה בעזרת מיני-משחקים משוגעים לחלוטין.
 • Animal Crossing – משחק חדש בסדרה.
 • Fire Emblem – המשחק ה-16 במספר בסדרה.
 • Yoshi – משחק יושי החדש שהוצג ב-E3 2017 עם שמו המלא ותאריך שחרור ביוני 2018.
 • Mario Party 11 – בדומה ל-Wario Ware גם כאן תנצל נינטנדו את טכנולוגיות השליטה החדשות של קונסולת הסוויץ' במשחק הקבוצתי האהוב.
 • סדרה חדשה לחלוטין – השמועות מצביעות על משחק אימה חדש לקונסולות נינטנדו (האם מדובר בכניסה לשוק חדש ובוגר בשביל החברה?).

אי אפשר שלא לרצות שמערך המשחקים המוצגים מעלה אכן יוצג בכנס של נינטנדו, לנו רק נותר לקוות שחלק מהמידע ממשי.