השבועות האחרונים היו מלאים בחדשות על God of War – נחשפנו למהדורת אספנים, טריילר חדש שחושף עלילה וסצינות יפיפיות אבל הכי חשוב, קיבלנו תאריך יציאה רשמי למשחק. אחרי זמן המתנה ארוך מאז המשחק הקודם בסדרה שיצא בשנת-2010 ל-PlayStation 3, המשחק God of War יצא ל-PlayStation 4 בתאריך ה-20.4.

הטריילר החדש לוקח אותנו קצת יותר עמוק לתוך המשחק ומגלה לנו איך מתחילה ההרפתקה של קרייטוס והבן שלו, אנחנו נחשפים ליחסים בינהם שנבנים לאט ושקרייטוס לא מספר לבן שלו הכל מההתחלה, הוא מלמד אותו להילחם ומדריך אותו. אנחנו רואים שם שבחלק מהקרבות כמו שכבר שמענו בעבר הבן של קרייטוס יעזור לו ולא רק יהיה תוספת שולית לעלילה. הגרזן החדש של קרייטוס שהחליף את החרבות האיקוניות מהמשחקים הקודמים מתפקד לא פחות טוב ואולי אפילו מביא שינוי מרענן למשחק.

מהטריילר עוד לא ממש ברור מי נגד מי, אבל מה שבטוח זה שהוא מביא איתו מלא אקשן טהור מהמשחק ורק מגדיל את החשק לשחק בו. מאז המשחק הקודם עבר לטעמי קצת יותר מדי זמן, ואפילו ש-God of War 3 קיבל גירסת רימסטרד ל-PlayStation 4, ההמתנה למשחק החדש בסדרה הייתה ארוכה מהרגיל. ההמתנה השתלמה ואני כבר לא יכול לחכות לשחק במשחק החדש!

בנוסף לטריילר החדש, הוכרזו חבילות המשחק המיוחדות, בינהן חבילת האספנים הנקראת Stone Mason שתכיל בתוכה: מארז מתכת למשחק, פסל של קרייטוס והבן בגודל 9 אינץ, דמויות מגולפות , מפת בד של המשחק ומחזיקי מפתחות. בנוסף תקבלו תוכן דיגיטלי למשחק שיכללו מגינים ושריונות, רקע ל-PS4 , וארטבוק וקומיקס דיגיטלי של חברת Dark Horse Comics. המהדורה הזו תעלה 150 דולר.

במידה ותרכשו את החבילה הדיגיטלית תקבלו איתה גם את הארטבוק והקומיקס של חברת Dark Horse Comics, רקע ל-PS4 ומגינים ושריונות. מי שיזמין את המשחק בהזמנה מוקדמת וגר בארה״ב או בקנדה יקבל גם סיכה מיוחדת הביתה.