בחדשות משמחות הוכרז משחק המשך ל-Battlefleet Gothic, סימולטור קרבות החלל ביקום של סדרת Warhammer 40K. המשחק יתרחש בזמן ה-"מודרני" של הסדרה, בתחילת המילניום ה-42 כחלק מאירועי סדרת ה-Gathering Storm שבה מתרחשים שינויים מאסיביים בעלילה הכוללת של הסדרה ועל פי הטריילר נראה שהשחקן יוכל לקחת חלק באירועים אלה.

המשחק יכיל לא פחות מ-12 צבאות שונים: ה-Imperial Fleet, שהם בני אדם רגילים; ה-Space Marines, שהם בני אדם שנהפכו לחיילי על; Adaptus Mechanicus, שהם בני אדם משודרגים, עד כדי שהם יותר מכונה מאנוש; Necrons, שהם פרעונים מכניים; Chaos, שהם פשוט חבר'ה שרוצים לשרוף את הכל; Eldar, שהם אלפים בחלל; Eldar Corsairs שהם אלפים פיראטים בחלל; Drukhari, שהם אלפים אפלים עם נטייה לבגדי עור והצלפות; Tau, שהם קומוניסטים בחלל; אורקים, שהם פשוט אורקים בחלל; ו-Tyranids, שהם לגמרי לא חיקוי של הנוסע השמיני.

ממעט המידע שהתקבל עד עכשיו, המשחק יבנה על קודמו ויהיו בו כמה קמפיינים שונים. הם יהיו ארוכים ודינמיים, וההחלטות של השחקן צפויות לשנות את העלילה במקצת בצורה שיכולה לגרום לקרבות מאוחרים יותר להתנהל שונה. כמו כן, הקרבות יהיו גדולים יותר ויהיה יותר חופש בחירה לגבי איך שתבחרו לעצב את הצי הפרטי שלכם.

המשחק צפוי לצאת ל-PC ב-2018. מידע נוסף צפוי להגיע בסביבות ה-7-8 לפברואר.