לכבוד סוף האירוע שהתקיים לכבוד The Last Jedi, המשחק Star Wars: Battlefront II קיבל עדכון חדש. העדכון הביא איתו שיפור נוסף להתקדמות במשחק וחללית גיבור חדשה ודי מתבקשת.

עם העדכון החדש, כמות ההריגות שצריך להשיג על מנת לקבל את הנשקים המתקדמים של הקלאסים השונים התקצרה משמעותית: כעת בשביל לקבל את הנשק השלישי, צריך להשיג כ-200 הריגות במקום 250, ואת הנשק הרביעי משיגים לאחר 400 הריגות במקום 500. שיפור זה אומר שתוכלו להשיג נשקים מתקדמים וחזקים יותר בקלות רבה יותר, ולסגור את הפער אל מול השחקנים הוותיקים יותר במהירות רבה יותר.

יחד עם זאת, הדרישות כדי לפתוח שדרוגים לנשקים גם כן התקצרו: כעת את השדרוג הראשון ניתן להשיג לאחר 25 הריגות במקום 50, את השדרוג השני לאחר 75 הריגות במקום 150, ואת השדרוג השלישי לאחר 150 הריגות במקום 250.

בנוסף לשיפורים למערכת ההתקדמות במשחק, המשחק עכשיו מציין במהלך קרב כאשר אתם מסיימים milestone במשחק. זה מאוד נוח כשחלק מאלו דורשים מכם לשחק בצורה מסויימת או עם דמות מסויימת שאתם אולי פחות רגילים להשתמש בה, ואני מאוד מרוצה מהתוספת הזו, על אף שהיא לכאורה נשמעת כמו משהו קטן.

ולבסוף, זכינו לקבל חללית גיבור חדשה – חללית ה-Tie של אידן וורסיו. צד הרשעים במשחק סבל במחסור בחלליות גיבורים אל מול הטובים, משום שבתכל'ס, אם תחשבו על זה רגע, פשוט אין כל כך הרבה דמויות רשעות משמעותיות שטסות בחלליות בסרטים. לקבוצת החלליות של בובה פט, דארת' ויידר, קיילו רן ודארת' מול, מצטרפת כעת גיבורת המשחק אידן, עם חללית Tie משודרגת אשר בנוסף להיותה משוריינת יותר ובעלת לייזרים חזקים יותר, היא מסוגלת להפעיל יכולת אשר מחזקת חלליות בקרבתה.

החללית של אידן זמינה כבר עכשיו עבור 5000 קרדיטס. עם הקצב המואץ של ההתקדמות שהמשחק נמצא בו כרגע, זה לא אמור לקחת לכם יותר מ-20 משחקים. ספרו לנו מה אתם חושבים עליה!