לאחר 15 שנים ארוכות של המתנה, Beyond Good and Evil 2 הוכרז שהוא בפיתוח מלא על ידי יוביסופט מונטפליאר (Ubisoft Montpellier). בעוד ההמתנה עוד לא נגמרה, יש לנו עכשיו סרטון הוכחה ראשון שהמשחק קיים.

סרטון ההכרזה הוצג במסיבת העיתונאים של יוביסופט במהלך E3 2017. עדיין אין אפילו שנייה אחת של משחקיות בכלל בכל הסרטון אך זה הוא כן נותן לנו רעיון על איך הוא יהיה.

תחילת הסרטון הוא כולו על הכלאה של קוף ואדם מעצבן ומרוץ מכוניות מעופפות מלא פיצוצים. אך ככל שאנו מגיעים לסופו של הסרטון, אנו רואים כי זה רק חלק קטן מהחוויה המלאה של המשחק. Beyond Good and Evil 2 הוא קודם כל על חקירה וטיסה בחלל.

אתם תצרו לעצמכם דמות גברית או נשית, ואתם תצאו לבסס את מקומכם בSystem 3. מערכת שמש העצומה הזו היא מקום בה ישנה מספר פלגים שונים אשר נלחמים על משאבים מוגבלים. אתם תצטרפו למלמה הזו בתור פירט חלל, ותעשו את דרככם ממבריח פשוט לקפטן אגדי.

ברגע זה אנחנו עוד לא יודעים את העלילה של המשחק. אנו כן יודעים שהמשחק מתרחש לפני המשחק המקורי Beyond Good and Evil. המשחק מתרחש במאה ה24, בעתיד שבו סין והודו הפכו להיות מעצמות על. זה מסביר את המקדשים ההודיים והפסל העצום של גאנש שאנו רואים ברקע בעוד נוקס (Knox) והחברה שלו טסים ברחבי העיר.

System 3 היא סביבה אינטרנטית, שתוכלו לחקור אותה בחופשיות "בעצמכם או עם חבר" עוד לא ברור אם המשחק יתמוך במשחק קואופרטיבי אינטרנטי מלא במהלך הסיפור הראשי, או מספר מאפיינים אינטרנטים בודדים, כמו משימות קואופרטיביות מסויימות או לוח נקודות.

אתם לא באמת בעצמכם מאחר ויש אתכם צוות של פיראטים. ראינו כמה מהם בסרטון כמו נוקס (Knox), היצור הקוף האנושי המעצבן שהזכרתי קודם וצוות אחר מגוון. אתם יכולים לראות הכלאה של קרנף ובן אנוש עם טלטלים כמו שחלק המנהל הקריאטיבי מיכאל ענקל (Michel Ancel) בעמוד האינסטגרם שלו.

זה די מובן כי Beyond Good and Evil 2 הוא משחק הרבה יותר גדול מקודמו, שזה משהו שאנחנו כמובן יכולים לצפות לו. כל מערכת השמש תהיה מיוצרת פרוצדורלי, דומה למה שראינו בNo Man's Sky. כוכבים יסתובבו סביב הציר של עצמם וסביב שמשות שלהם, מה שיצור שקיעות וזריחות "אמתיות" ומעברים של לילה ויום.

אך לא כמו No Man's Sky, יוביסופט מונטפליר עובדים על לאכלס את העולמות עם דברים שונים שתוכלו לעשות. יש מערכת של משימות אשר תדריך את השחקנים בסיפור הראשי. אך יהיה לכם את החופש להחליט איך אתם משלימים את המשימות הללו ובאיזה סדר.

Beyond Good and Evil 2 הוא משחק שאפתני אשר יש לו עוד הרבה זמן של עבודה מרובה לפני שהוא יהיה שחיק. אם אתם רוצים לעזור לצוות הפיתוח תוכלו להעלות רעיונות ולספק פידבק תוכלו להיכנס לתוכנית קוף החלל (Space Monkey Program).