הבמאי של הסרט דדפול, טים מילר, עזב לאחרונה את צוות ההפקה של דדפול 2 אחרי "אי הסכמה יצירתית" עם כוכב הסרט ראיין ריינולדס. להפתעתנו גילינו כי מילר מצא לו פרויקט חדש לעבוד עליו – הסרט על סוניק הקיפוד אשר הוכרז לאחרונה של סוני.

על פי דיווחים מהעיתון Hollywood Reporter מילר יהיה מהמפיקים בפועל של הסרט, והשותף הוותיק שלו ג'ף פוולר יביים. סוניק הקיפוד יהיה הסרט הראשון של פוולר כבמאי. פטריק קייסי וג'וש מילר, היוצרים של סדרת הטלוויזיה Golan the Insatiable יכתבו את התסריט.

סוני מתכננת להפוך את סוניק הקיפוד לסרט המשלב אנימציית CG ושחקנים מציאותיים לכל המשפחה, דבר הגיוני בהתחשב בחומר אותו מביאים לקולנוע.

מילר ופוולר אינם זרים לאנימציה, שכן הם יצרו את סרט האנימציה הקצר Gopher Broke שהיה מועמד לאוסקר בשנת 2005. כרגע הם עובדים עם דיוויד פינצ'ר על עיבוד אנימציה של הקומיקס The Goon.

אם תשאלו אותי אלו לא חדשות טובות. במאים מוצלחים לא תמיד יוצרים סרטים מוצלחים. ספציפית למקרה הזה, במאי שמוצלח לפרויקט כמו דדפול לווא דווקא יהיה מוצלח לסרט כמו סוניק. יש סיכוי לא רע שהעובדה שהסרט הוא לכל המשפחה רק יגביל את מילר, כך שבמקום שמילר יעזור לסרט, הסרט יפגע במילר. מלבד קללת "סרטים מבוססים על משחקי מחשב" (קורבן אחרון, ראצ'ט וקלאנק) הייתי מציע להיזכר בפעם האחרונה שסוני יצרו סרט המשלב אנימצית CG ושחקנים אמיתיים שעסק ביצור בידיוני וכחול והיה לכל המשפחה. זה לא הלך טוב… אם זאת, כשפיל לורד וכריסטופר (הנה עוד אחד) מילר ניסו ליצור סרט לכל המשפחה הם הצליחו לא רע. וכמובן שכמעריץ של הקיפוד הכחול אשמח שהסרט יהיה טוב. אני רק לא מצפה לזה…

למרות שאין פרטים נוספים על הסרט כמו עלילה או תאריך יציאה, ידוע לנו שהסרט יצא מתישהו בשנת 2018. עד אז נקבל שני משחקי סוניק חדשים – Sonic Mania ומשהו שנראה כמו Sonic Generation 2.