עד כמה אתם מכירים את השכנים שלכם? מה אתם יודעים עליהם? מה התחביבים שלהם? מה הם עושים בזמנם הפנוי? ויותר מכל, האם אפשר לסמוך עליהם? אלו השאלות שהובילו את המפתחים מחברת Dynamic Pixels ליצור את Hello Neighbor – משחק התגנבות-אימה אשר ממוקם בחלק השקט של העיירה.

המטרה שלכם היא פשוטה: לגלות מה שכנכם מעבר להכביש מחביא במרתפו. אך המשימה לא פשוטה כפי שהיא נשמעת. השכן המשופם הוא ערמומי, והוא יצוד אתכם עד קץ אם רק תיכנסו לביתו הגדול בצורה מחשידה. תצטרכו להתגנב מאחוריו, להסיח את דעתו ולהפיל אותו במלכודות כדי להגיע למרתף ולצאת ממנו בחתיכה אחת.

ע"פ המפתחים, השכן הוא בעל AI מתקדמת, והוא זוכר את המהלכים שלכם, לומד מהטעויות שלכם ולומד איך להשתמש בהן כנגדיכם. ככל שאתם משחקים עוד ועוד השכן יגונן טוב יותר על ביתו. האם אתם נוטים להתגנב פנימה דרך אותו חלון? תוכלו לצפות למלכודת דובים שתחכה לכם שם. מעדיפים את הדלת הקדמית? השכן ישים שם מצלמות. הוא יכול ללמוד את דרכי המילוט שלכם, למצוא קיצורי דרך ולתפוס אתכם לא מוכנים. די מפחיד, לא?

למזלכם תוכלו להשתמש בכל דבר שתמצאו בבית כנשק מאולתר, מלכודת, או מכשול. לדוגמא, כיסאות יוכלו לשמש כמחסומים לדלת, וטלוויזיות דלוקות ישמשו אתכם כהסחות דעת מעולים. אך זכרו שהשכן ילמד איך לנטרל חלק מהרעיונות שלכם, ואף להשתמש בהם כנגדיכם.

אם הרעיון של משחק התגנבות מותח ב"ארגז חול" קטן מוצא חן בעיניכם, אתם מוזמנים להירשם לגרסת האלפא השחיקה שתעלה בקרוב. תוכלו לקרוא עוד על Hello Neighbor באתר הרשמי של המשחק.