הESRB חשפו בטעות את הדירוג, נשקים, מקומות ופרט קטן מהסיפור לכותר הקרב ובא של Capcom, הלוא הוא Resident Evil 7: Biohazard. ראו הוזהרתם כי בהמשך יש סיכוי שתתקלו במספר ספוילרים.

Capcom לא מתכננים לוותר על כמויות הדם במשחק האימה מגוף ראשון הבא שלהם. דירוג של "M" מה-ESERB מגלה לנו ש-RE7 יכיל דם, זוועה\, אלימות רצינית ושפה גסה. בתחילת הקיץ הוצגה לנו קצת מהאווירה הקלסטרופובית של הכותר, אך הפירוט המלא מזהיר כי מה שהשחקנים חוו עד עכשיו אפילו לא מגרד את המשחק המלא.

ה-ESRB מתארים את החוויה כ"משחק אימה הישרדות בו שחקנים מגלמים את איתן (Ethan), אדם אשר מחפש את אשתו החסרה באחוזה נטושה. אתם תחקרו את הסביבה ממבט ראשון ותשתמשו באקדח, רובה צייד, להביור, חומרי נפץ ומסור חשמלי בכדי להרוג יצורים מוטנטים. הקרבות ילוו בקרב יריות מציאותי, צרחות אימה ואפקטים מוגזמים של השפרצות דם. בעוד השחקנים מתקדמים בסיפור, סצנות סיפוריות עשויות להכיל דם ומעשים אלימים: דמות מאבדת את היד שלה למסור חשמלי; רגל של גבר מוסרת בעזרת את חפירה; דמות משופדת דרך הפנים עם את חפירה. במספר מקומות גם מתוארים עם גופות מושחתות וחלקים פנימיים חשופים. המילים "f**k" ו"sh*t" מושמעים במספר דיאלוגים".

למרות שאין הרבה חדש על הסיפור, הפירוט מזכיר אירועים מחרידים, שפריצים של דם וכמובן להביור. הספוילר הגדול היחיד הוא שאחת (או יותר אחת) מהדמויות הראשיות לא תעזוב את האחוזה הרדופה, לפחות לא בשלמותה.

זה מאוד מוזר שארגון כמו ה-ESRB יעשה כזו טעות. למרות זאת, יש עוד חודשים רבים עד שהכותר יראה את אור הפלורסנטים של החנויו, כך שעדיין יש זמן לבצע תיקונים אלו ואחרים שיכולו לתת מקוריות חדשה לכותר, מה שאומר שגם אם כל מה שנאמר בפירוט של המשחק נכון, Capcom עדיין יכולה לעלות עדכון של הדירוג.

Resident Evil 7: Biohazard יצא ב-24 בינואר למחשב האישי, PlayStation 4 ול-Xbox One.