הפרק הרביעי של Minecraft: Story Mode, בשם "A BLock and A Hard Place", יצא לעולם ב22 לדצמבר. שחקנים יוכלו להוריד את הפרק החדש דרך הPlayStation Network, Xbox Games Store, Steam והחנות אפליקציות השונות ביום ההשקה בכדי לוודא שכל האנשים בעולם שיש להם את המשחק יוכלו להמשיך את ההרפתקה שלהם יחדיו.

בפרק הרביעי, בזמן שהWither Storm מתקרבת אל גיבורינו ג'סי וראובן הם מגלים דרך להשמיד את ה Command Block בלב המפלצת ולהציל את היום. הבעיה היחידה היא שהם יצטרכו להגיע אל הFarlands בכדי להשיג את הכוח הזה. חברות רגישה מרחפת מעל המשימה הזו, ואף עלולה להפריד אותם במהלך המסע.

על פי ההודעה הרשמית , זה יהיה הפרק האחרון לשנת 2015, שבעוד "הפרק החמישי והמיסטורי" יחזור בתחילת 2016. צירוף המילים המוזר, פרק חדש, אכן נראה מוזר ואולי אף רומז כי יקרה משהו גדול בפרק האחרון של 2015, אם סבירות גבוהה לסוף פתוח ומותח, אך נכון לעכשיו אנחנו עוד לא יכולים לדעת.

בכדי לדעת מה יקרה הלאה, שחקו את  Telltale Games’ Minecraft: Story Mode Episode 4 – A Block and A Hard Place  כשהוא יצא ב22 לדצמבר לMac, PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ושאר המכשירים הניידים.