ישבנו בפרזנטציה של NBA 2K14, כאן ב- Gamescom 2013, ואם חשבתם ש-NBA 2K13 הציג לכם את כל מה שאפשר להוציא ממשחק כדורסל – אתם טועים.

הפעם השחקן על העטיפה הוא מי שנחשב ע"י רבים לשחקן הכי טוב של דורנו, לאברון ג'יימס. לאברון גם מעורב בהפקה של המשחק כאשר הוא מנחה אתכם בכל מני מצבי משחק מיוחדים ל-NBA 2K14.

המצב שהם שמו עליו דגש היה מצב ה-Path to Greatness. במצב זה אתם משחקים את לאברון ג'יימס בדרך שלו להיכנס להיכל התהילה של הNBA. מה שמיוחד כאן זה שהמשחקים הם סוג של קאמפיין על העתיד של הליגה; המשחק הראשון מתחיל ב24 לינואר של שנת 2014 והליגה יכולה להשתנות בהתאם לנצחונות וההפסדים שלכם. משך הקמפיין כולו הוא 7 שנים.

החדשות שיותר הרעישו את אוזנינו היו שהיורוליג מגיעה ל-NBA 2K14: כל הקבוצות הטובות ביותר של הליגה האירופאית יהיו במשחק עם כל השחקנים שלהן והחוקים של היבשת. תוכלו גם לשחק כמובן עם קבוצות אירופאיות מול קבוצות אמריקאיות. אם המשחק מתרחש באירופה, החוקים יהיו חוקי היורוליג ואם הוא מתרחש בארה"ב, החוקים יהיו של ה-NBA.

לצערינו 2K Sports לא רצו לדבר על מה חדש מבחינת מצב יצירת השחקן My Player, אבל הם הבטיחו שיש עוד למה לצפות.

NBA 2K14 גם נבחר למשחק הספורט הטוב ביותר מאיתנו כאן ב-GamersPack ואנחנו כבר לא יכולים לחכות לנצח את כולכם עם מכבי תל אביב כשהמשחק יצא.